Loading...

Meist

“Tallinna Frisbeeklubi” ühendab inimesi, kes on huvitatud Ultimate Frisbeest, toetavad ja arendavad ala. Aastal 1997 hakkasid kaks gruppi aktiivsemalt mängima Ultimate Frisbeet. 26 mai 2001 ühendasid nad jõud moodustades klubi.


Aastate jooksul on palju inimesi pannud aega ja vaeva et teha spordiala populaarsemaks. Väikeste sammudega oleme jõudnud olukorda, kus meil on Tallinnas nii algajate trenn kui ka edasijõudnute trenn, ning lisaks saab Ultimate-i mängida kahes linnas, Tallinnas ja Tartus. Me võtame osa ülikoolide üritustest ja lastelaagritest et levitada sõna sellest suurepärasest mängust.


Tallinna Frisbeeklubi võistkonnad naudivad turniiridel käimist. Me oleme esindatud võistkonna nimega „Sexy Legs“ kui me mängime sega võistkonnaga, sama nimi ka siis kui mängime naistega ja „FreezeB“ kui mängime open (meeste) võistkonnaga. Palju teisi nimesid on olnud esindatud nii minevikus, kui ka siis kui turniiril on esindatud mitu võistkonda Tallinnast.


Olenemata sellest, et Eestis on ainult ~80 mängijat oleme me võtnud osa tähtsatest turniiridest ja pole läinud üldse halvasti. Aastal 2010 võistlesime Maailma Ultimate-i klubidevahelistel meistrivõistlustel (WUCC) ja lõpetasime 28-dana 40-st sega võistkonnast. Aasta hiljem 2011 saavutasime 10-da koha 22-st sega võistkonnast Maailma Meistrivõistlustelt Ranna Ultimate-s. Aastate jooksul oleme osalenud mitmetel turniiridel, enamasti Balti riikides, aga üha rohkem igal pool Euroopas. Nii et kui sa näed või kuuled nime „Sexy Legs“ , tule ligi ja vestleme juttu.


On ka teisi meetodeid kuidas meiega tutvuda, korraldame päris mitmeid turniire. Aasta algab veebruari kuus toimuvate Eesti Meistrivõistlustega (suletud üritus). Märtsikuus ootame teid Tallinnasse, et osa võtta rahvusvahelisest turniirist „Kick in de Kök“ , mis on viimane siseturniir. Alates aastast 2013 korraldame ka turniiri „Mixed Madness“ mõnus nädalavahetus Pärnus koos 12 sega võistkonnaga. Aegajalt võib leida ka Eestist Baltimaade meistrivõistlused (iga kolme aasta tagant), sama kehtib ka Euroopa Meistrivõistluste kvalifikatsiooni turniiri kohta, mis organiseeritakse Tallinnas iga kolme aasta tagant.


Me ootame kõiki uusi mängijaid meie trennidesse, kui sa ei ole kunagi varem proovinud Ultimate-i, aga soovid nüüd alustada, siis algajate trenn on sinu jaoks. Kui sa aga oled varem juba Ultimate-iga kokku puutunud, siis võid vabalt ühineda ka edasijõudnute trenniga.


Tallinna Frisbeeklubi on osa ühiskonnast nimega Ultimate Frisbee mängijad, olles sama külalislahked kui ka ülejäänud Ultimate Frisbee mängijad terves maailmas.


Copyright © 2001 - 2019 Tallinn Frisbee Club
http://frisbee.ee
postyourgirls.webcam