Loading...
17
04
2017

Lynx Jr osales oma esimesel Kick in de Kök turniiril

Postitas Ultimateuus 0

Laupäeva hommikul kell 8.30 kogunesime enda meeskonnaga A. Le Coq Arena sisehalli, et teha koos sooja esimeseks mänguks, mis algas kell 9.30. Lynx jr. meeskonnas olid: Karin, Kärolin Carolin, Margit, Egle, Piia, Doris, Krista ja Karmen. Olime elevil, sest polnud enne kõik koos mänginud ja ei teadnud, kuidas meie meeskonnatöö välja tuleb. Ühel hetkel oli aeg juba nii kaugel, et tuli platsile astuda ja hakata mängima. Hetkeks oli näha, et osadele mängijatele tuli närv korraks sisse ja neil tekkis küsimus, et mida ma siin väljakul üldse teen. Õnneks hakkas mäng pihta, esimene meeskond oli meil La Bamba. Mäng oli väga tasavägine, sest ka nemad tundusid algajad. Kahjuks pidime leppima 4/3 kaotusega. Meil on väga hea tunne pärast esimest mängu, kuna kokkumäng sujus ladusalt. Meie armas kapten Egle tegi kõikidele vastastele koogi ja andis neile Eesti komme ning tänas hea mängu eest. 

Teise mängu kohta teadsime, et vastased on tugevad ja nii oligi, sest mängsime KCN Riga vastu. Õnneks õnnetus meil isegi punkt saada. Kuigi kaotasime 11/1 seisuga, ei olnud meie tuju üldse halb, kuna meeskonnavaim oli tugev ja kogemusi tuli koguaeg juurde. Kolmandaks vastaseks oli meil Elvis Presley. Teadsime, et ketast loopida nad oskavad ja on ka kiired. Kaotasime, kuid meie meeskonnavaim jäi ikka alles ja tuju endiselt heaks.
Olime neljandaks mänguks juba natuke väsinud ja kahjuks kaotasime ka selle mängu. Esimese päeva lõpuks olime kaotanud kõik mängud, aga me ei olnud üldse kurvad, kuna olime esimest korda kõik koos ühes meeskonnas ja harjutasime kokku mängimist.
Teisel võistluspäeval andis väsimus tunda ja kahjuks kaotasime kõik mängud, aga samas võtsime asja rahulikult ning läksime iga kord platsile ikkagi mõttega, et me ei anna alla.

Esimene turniir sai meil läbi ja nendest kogemustest on palju õppida. Saime aru, et oleme tugevamad kaitses, aga ründamine vajab veel lihvimist. Järgmine kord hoidke alt, vastased, sest Lynx jr. näitab veel teile!

postyourgirls.webcam