MEIST

Tallinna Frisbeeklubi ĂĽhendab Ultimate Frisbee entusiaste. Me naudime koos sportimist ja tegeleme spordiala edendamisega.

1997 hakkasid kaks gruppi Tallinnas aktiivselt Ultimate Frisbeet mängima. Neli aastat hiljem ĂĽhendasid nad jõud ja moodustus Tallinna Frisbeeklubi. 

Aastate jooksul oleme tegelenud aktiivselt spordiala arendamisega.  Tegeleme nii uute kui kogenud mängijate treenimise, võistluste ja sotsiaalsete ĂĽrituste korraldamisega. Varasemalt oleme teinud koolitusi ka ĂĽlikoolide juures ja lastelaagrites. 

Tallinna Frisbeeklubi võistkonnad naudivad turniiridel käimist. Aastal 2010 võistlesime Maailma Ultimate-i klubidevahelistel meistrivõistlustel (WUCC) ja lõpetasime 28-dana 40-st sega võistkonnast. Aasta hiljem 2011 saavutasime 10-da koha 22-st sega võistkonnast Maailma Meistrivõistlustelt Ranna Ultimate-s. Aastate jooksul oleme osalenud mitmetel turniiridel, enamasti Balti riikides, aga üha rohkem igal pool Euroopas.

 

Otsime oma meeskonda pidevalt ka uusi mängijaid. Seega olenemata sellest, kas Sa oled varem Ultimate'ga kokku puutunud või mitte, oled meie trennidesse oodatud!